Halı Yıkama Sözleşmesi

MALATYA SULTAN HALI YIKAMA (2022)

HALI YIKAMA SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşmeyi okumak müşterilerimizin faydasına olacaktır ve halısını teslim etmeden önce okuması zorunludur. Bu sözleşmeyi okuması ve kabul etmesi durumunda halıları teslim alınacaktır. Bu durumda Sözleşmenin kabul edilmesi demektir. SMS olarak tarafınıza link gelecektir.

Fiyat listemiz internet sitemizde mevcuttur halınızın cinsine göre fiyatlarımız değişmektedir lütfen fiyat listemize bakınız.

Firmamız HALI YIKAMA Firmasıdır.

KURU TEMİZLEME DEĞİLDİR.

LEKE çıkartma garantimiz yoktur.

Kişiye özel saat uygulaması yoktur. Servisimiz herhangi bir değişiklik olmadığı takdirde 12.00 – 19.00 saatleri arası fabrikaya en yakın adresten başlayarak işlem yapmaktadır.

Yeni nesil (BAMBU VİSKON TENSEL İPLİK VB) yıkamaya uygun olmayan halıların yıkanmasından kaynaklı oluşabilecek olumsuzluklardan müşterinin kendisi sorumludur. Firmamızın sorumluluğu yoktur.

Yollukların eni 1 metrenin altında olanlar 1M2 olarak hesaplanır.

Halıların cinsini belirtme sorumluluğu müşterilerimize aittir.

1.Servis bölgesi için Toplam 6 m2 ve üzerine servis ücreti alınmaz, altında kalan halılarınız için en az 6 m2 ücreti talep edilir.

Halılarınızın kaybolma durumlarında firmamızın garantisi altındadır.

30 gün içerisinde alınmayan halılardan teslimat sonrası poşet içerisinde bırakılarak zarar gören halılardan firmamız sorumlu değildir.

Halılarınızı poşet içerisinde bırakmayınız.

Müşterimizin parfüm istememesi durumunda halıları teslim alırken belirtmesi gerekir.

Alınan gün hariç teslim süresi 3-7 iş günüdür. Sezonun yoğunluğuna göre bu süre değişmektedir lütfen yetkiliden bilgi alınız.

Halılarınız SMS karşılığı alınır kendi telefon numaranızı SMS gelip gelmediğini ve bilgilerinizi kontrol ediniz.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Halılarınızın üzerinde 15 fırça ile işlem yapılmaktadır bu fırçalardan oluşabilecek sürtünme ile halılarda tüylenme, iplik kalitesine bağlı kopmalar, overloklar da atmalar olabilir.

Daha önce silinmiş yıkanmış lekeli kısımlar firmamızın sorumluluğunda değildir. Halılarınızdaki boya kırıntıları dağılma yapabilir buna önlem olarak müşterimizin beyan etmesi gerekir boya bulunan halıyı ve bu duruma karşı önlem alınabilir.

Halıların kullanım silme ve yıkanmasından dolayı kirli iken belli olamayan boyama sararmalarından, halının dokuma kalitesi ve kullanılan dokuma malzemelerinin kalitesizliğinden dolayı meydana gelen çekme, büzülme, potluk ve yırtılmalardan, yıpranmış saçak ve overlokların atmasından , aşırı derecede sertleşmiş yapışkan kirlerin çıkmamasından mesul değiliz.

Teslim aldığınız halılarınızı lütfen kontrol ediniz ve poşet içerisinde bırakmayınız. İtiraz teslim tarihinden itibaren 3 gündür.

Teslim tarihi gelmesini istediğiniz halıları almamanız durumunda ayrıca servis ücreti alınır.

Malatya Sultan Halı Yıkama Fabrikası

Çay Lekesi Nasıl Çıkar

En İyi Halı Yıkama Malatya

Halı Yıkama Malatya

Malatya Halı Yıkama Fiyatları

Kahve Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuk Yıkama Malatya

Malatya Halı Yıkama firmaları

Yorgan Yıkama Malatya